Скалолазаниеобучение

Зимний Альпинизм Обучение
Dağ Yürüyüşü eğitimini tamamlayarak değerlendirmelerde başarılı olan dağcı “Dağda Yürüyen YETİ” sertifikasını almaya hak kazanır. Yürüyen YETİ sertifikasına sahip dağcı yeterli fiziksel kapasiteye ve gerekli tecrübeye sahip olmak koşuluyla 5000m altındaki dağlarda her mevsimde kamp, yürüyüş ve teknik tırmanış içermeyen rotalarda güvenle tırmanış yapabilir.
Расширенный Альпинизм Обучение
Dağ Tırmanışı eğitimlerini tamamlayarak değerlendirmede başarılı olan dağcı “Dağda Tırmanan YETİ” sertifikasını almaya hak kazanır. “Dağda Tırmanan YETİ” sertifikasına sahip dağcı yeterli fiziksel kapasiteye ve gerekli tecrübeye sahip olmak koşuluyla 5000m altındaki dağlardaher mevsimde teknik tırmanış içeren rotalardan güvenle zirve yapabilir.
Обучение Climbing Rock
Alpinizm eğitimlerini tamamlayarak değerlendirmede başarılı olan dağcı “Alpinist YETİ” sertifikasını almaya hak kazanır. “Alpinist YETİ” sertifikasına sahip dağcı, dağcılık tekniklerini kullanarak tüm irtifalarda, her türlü iklim koşulunda kar, buz ve kaya içeren etaplarda güvenle tırmanış yapabilir.
Основные Альпинизм Обучение
Spor Tırmanış eğitimlerini tamamlayarak değerlendirmede başarılı olan tırmanışçı “Indoor YETİ” sertifikasını almaya hak kazanır. “Indoor YETİ” sertifikasına sahip tırmanışçı standartlara uygun inşa edilmiş ve düzenlenmiş yapay tırmanış duvarlarında (boulder ve lider) üstten emniyetli veya lider tırmanış yapabilir, güvenli bir şekilde diğer tırmanıcıların emniyetini alabilir.
Промышленный альпинизм обучение
A sınıfı iş güvenliği uzmanımız, gerekli sertifika ve yeterliliklere sahip personellerimizle, firmanızın talebi doğrultusunda, ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun sahalarda, Yüksekte Çalışma ve Kapalı Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitimleri düzenliyoruz.